Spolek Šalamoun

PŮVODNÍ WEB i se všemi články NALEZNETE NA ADRESE http://old.spoleksalamoun.com/

Slovo předsedy

Když jsme společně s Lenkou Procházkovou zakládali před jedenadvaceti lety spolek Šalamoun, nenapadlo by mne, že spolek bude tak dlouho činný a že ten celý čas budu jeho předsedou.

Byl bych rád, kdyby někdo ode mne konečně převzal otěže, které nakonec ani nedržím tak pevně v rukou, jak bych asi měl, ba naopak, jsou to mé kolegyně a mí kolegové, kdo mne popohánějí, abych si plnil “povinnosti” předsedy, což se mi přesto moc nedaří. Nejsem předsednický natož administrátorský typ. Jsem individualista, ale ani ostatní členky a členové nejsou zrovna lidé, kteří by byli posedlí po kolektivním duchu. Více zde...

john-pre-content.jpg

Podezřelý docent JUDr. Martin Kloubek, Ph.D.

Dnešního dne odeslal Spolek Šalamoun pomocí DS, Městskému státnímu zastupitelství v Praze:
podnět k prověření podezření ze spáchání trestného činu
křivé výpovědi a nepravdivého znaleckého posudku podle § 346
trestního zákoníku na znalce v odvětví odorologie doc. JUDr. Martina Kloubka Ph.D.

28. 5. 2020

Jak kontaktovat Spolek Šalamoun

Dobrý den,

děkujeme Vám za důvěru, se kterou se na Spolek Šalamoun obracíte.
Jsme nevládní a neziskový spolek, který však nesupluje činnost advokáta a neposkytuje poradenskou činnost. K poskytování profesionální právní pomoci jsou (podle zákona o advokacii) určeni advokáti, jejichž seznam a případnou specializaci naleznete na www.cak.cz

11. 5. 2020

Případ Petra Kramného v roce 2020

nemělo by zapadnout video s primářem Fakultní nemocnice Královské Vinohrady a zkušeným bardem soudního lékařství,  s celoživotní praxí, MUDr. Jiřím Hladíkem.

Je totiž zásadní.

5. 1. 2020

Dne 14. 11. 2019 se konala Odborná konference: Problematika pachových stop

konanou pod záštitou předsedy výboru pro bezpečnost Radka Kotena a člena výboru pro bezpečnost Tomáše Vymazala a ve spolupráci se spolkem Šalamoun, spolkem na podporu nezávislé justice.

7. 12. 2019

Paní ministryně - protestujeme

Vážená paní ministryně,

na Spolek Šalamoun se obrátila paní Denisa Kovaříková svým dopisem, který Vám zasíláme v příloze.

Paní Denisa Kovaříková je poprvé ve výkonu trestu za ekonomický trestný čin ve stadiu pokusu. Zprostila mlčenlivosti jak svého obhájce, tak civilního a vězeňského lékaře. A proto můžeme po seznámení zejména se zdravotnickou a další dokumentací konstatovat následující skutečnosti:

25. 11. 2019

Mezinárodní odborná konferenci k problematice pachových stop a jejich použitelnosti jako důkazu v trestním řízení.

Dne 14. 11. 2019 pořádá poslanecký klub České pirátské strany ve spolupráci se Spolkem Šalamoun, pod záštitou předsedy výboru pro bezpečnost Radka Kotena, Mezinárodní odbornou konferenci k problematice pachových stop a jejich použitelnosti jako důkazu v trestním řízení.

6. 11. 2019

Archív aktualit

IČO: 63837714 |Novkovch 25/857, 180 00, Praha 8. | P.O.BOX 103, Šumperk 1 | č.ú.: 170718584/0300